EKKE


20 de octubre

  1. OMNIA

    0 / 16 RICHI ZONA OMNIA 25 min
  2. ZUMBA

    0 / 46 SILVIA SALA 1 50 min

21 de octubre

  1. SKILL X

    0 / 18 ANITA SKILL ZONE 40 min
  2. ESQUENA EN FORMA

    0 / 33 JOSE LUIS SALA 2 50 min
  3. HIPOPRESSIUS

    0 / 20 NURIA TATAMI 25 min
  4. BODY PUMP

    0 / 46 JOSE LUIS SALA 1 50 min
  5. NATACIÓ GUIADA

    0 / 20 ALMUDENA PISCINA 50 min
  6. BODY PUMP

    0 / 46 MIRIAM SALA 1 50 min
  7. PILATES

    0 / 33 ADA SALA 2 50 min
  8. CYCLING (PARKING)

    0 / 60 TONI ZONA PARKING. 45 min
  9. ZUMBA

    0 / 46 ANITA SALA 1 50 min
  10. ESQUENA EN FORMA

    0 / 33 ALMUDENA SALA 2 50 min
  11. ESQUENA SANA

    0 / 20 LORENA PISCINA 50 min
  12. SALUT I VIDA (PISCINA)

    0 / 36 MARTA PISCINA 50 min
  13. SALUT I VIDA

    0 / 50 ADRIAN SALA 1 50 min
  14. SALUT I VIDA (PISCINA)

    0 / 36 ALMUDENA PISCINA 50 min
  15. SALUT I VIDA

    0 / 50 MIRIAM SALA 1 50 min
  16. LM CORE (SALA 2)

    0 / 31 LORENA SALA 2 30 min
  17. BODY PUMP

    0 / 46 SERGI SALA 1 50 min
  18. AQUADYNAMIC

    0 / 36 MARTA PISCINA 50 min
  19. HBX BOXING

    0 / 16 ANITA SALA POLIVALENT 40 min
  20. CYCLING (PARKING)

    0 / 60 KIKE ZONA PARKING. 45 min
  21. HIPOPRESSIUS

    0 / 20 LORENA TATAMI 25 min
  22. CYCLING (PARKING)

    0 / 60 SERGI ZONA PARKING. 45 min
  23. ZUMBA

    0 / 46 ANITA SALA 1 50 min
  24. BODY PUMP

    0 / 46 DAVID SALA 1 45 min
  25. BODY BALANCE

    0 / 31 LORENA SALA 2 45 min
  26. SKILL X

    0 / 18 TONI SKILL ZONE 50 min
  27. CYCLING (PARKING)

    0 / 60 RICHI ZONA PARKING. 45 min
  28. ESQUENA EN FORMA

    0 / 33 SERGI SALA 2 50 min
  29. TONO

    0 / 46 LORENA SALA 1 50 min
  30. CYCLING (PARKING)

    0 / 60 TONI ZONA PARKING. 45 min
  31. PILATES AVANÇAT

    0 / 31 LLUCIA SALA 2 50 min
  32. SKILL X

    0 / 18 RICHI CAMP DE FUTBOL 50 min
  33. SHBAM

    0 / 46 ALEIX SALA 1 50 min
  34. NATACIÓ GUIADA

    0 / 20 GERARD PISCINA NADO LIBRE 50 min
  35. AQUATONO

    0 / 36 MARTA PISCINA 50 min
  36. CYCLING (PARKING)

    0 / 60 CARLES ZONA PARKING. 45 min
  37. BODY BALANCE

    0 / 31 DAVID SALA 2 45 min
  38. BODY PUMP

    0 / 50 TONI SALA 1 45 min
  39. RUNNING

    0 / 15 SERGI OUTDOOR 50 min
  40. SKILL X

    0 / 18 RICHI SKILL ZONE 50 min
  41. JIUJITSU

    0 / 17 PEP TATAMI 75 min
  42. NATACIÓ MÀSTERS

    0 / 20 ROGER PISCINA 90 min

22 de octubre

  1. BODY PUMP

    0 / 46 JOSE LUIS SALA 1 45 min
  2. CYCLING (PARKING)

    0 / 60 ADRIAN ZONA PARKING. 45 min
  3. BODY BALANCE

    0 / 31 MIRIAM SALA 2 45 min
  4. CYCLING (PARKING)

    0 / 60 ANITA ZONA PARKING. 45 min
  5. TONO

    0 / 46 JOSE LUIS SALA 1 50 min
  6. AQUAPILATES

    0 / 36 MARTA PISCINA 50 min
  7. BODY COMBAT

    0 / 31 LORENA SALA 1 45 min
  8. BODY BALANCE

    0 / 31 MIRIAM SALA 2 45 min
  9. PADEL & FRUIT

    0 / 20 CARLES PADEL PISTA 2 TIGUAN 90 min
  10. SALUT I VIDA

    0 / 33 LLUIS SALA 2 50 min
  11. SALUT I VIDA

    0 / 50 JOSE LUIS SALA 1 50 min
  12. BODY COMBAT

    0 / 31 TONI SALA 1 45 min
  13. PILATES

    0 / 31 MIRIAM SALA 2 50 min
  14. NATACIÓ GUIADA

    0 / 20 LORENA PISCINA 50 min
  15. SKILL X

    0 / 18 DAVID CAMP DE FUTBOL 50 min
  16. TRX

    0 / 15 ANITA ZONA OMNIA 30 min
  17. CYCLING (PARKING)

    0 / 60 ROGER ZONA PARKING. 45 min
  18. TONO

    0 / 46 ANITA SALA 1 50 min
  19. AQUAPILATES

    0 / 36 LORENA PISCINA 50 min
  20. PADEL & FRUIT

    0 / 20 ADRIAN PADEL PISTA 2 TIGUAN 90 min
  21. HBX BOXING

    0 / 16 MOISES SALA POLIVALENT 40 min
  22. VINYASA IOGA

    0 / 31 NURIA SALA 2 50 min
  23. SKILL X

    0 / 18 ROGER CAMP DE FUTBOL 50 min
  24. CYCLING (PARKING)

    0 / 60 TONI ZONA PARKING. 45 min
  25. BODY PUMP

    0 / 50 ROGER SALA 1 45 min
  26. PILATES

    0 / 31 NURIA SALA 2 50 min
  27. SKILL X

    0 / 18 DAVID CAMP DE FUTBOL 50 min
  28. CYCLING (PARKING)

    0 / 60 TONI ZONA PARKING. 45 min
  29. TONO

    0 / 46 ROGER SALA 1 50 min
  30. IOGA

    0 / 31 LLUIS SALA 2 50 min
  31. ESQUENA SANA

    0 / 20 MARTA PISCINA 50 min
  32. CYCLING (PARKING)

    0 / 60 DAVID ZONA PARKING. 45 min
  33. ZUMBA

    0 / 46 SILVIA SALA 1 50 min

23 de octubre

  1. BODY PUMP

    0 / 50 MOISES SALA 1 45 min
  2. HATHA IOGA

    0 / 31 LLUIS SALA 2 105 min
  3. CYCLING (PARKING)

    0 / 60 MOISES ZONA PARKING. 45 min
  4. ZUMBA/SHBAM

    0 / 50 SILVIA SALA 1 50 min
  5. BODY PUMP

    0 / 50 ROGER / SALA 1 45 min
  6. CYCLING (PARKING)

    0 / 60 ROGER / ZONA PARKING. 45 min

24 de octubre

  1. CYCLING (PARKING)

    0 / 60 SERGI / ZONA PARKING. 45 min
  2. BODY PUMP

    0 / 50 SERGI / SALA 1 45 min
  3. CYCLING (PARKING)

    0 / 60 SERGI / ZONA PARKING. 45 min
  4. CYCLING

    0 / 25 VIRTUAL SALA CYCLING 60 min
  5. CYCLING

    0 / 25 VIRTUAL SALA CYCLING 60 min

25 de octubre

  1. CYCLING

    0 / 25 JOSE LUIS SALA CYCLING 45 min
  2. SKILL X

    0 / 18 ANITA SKILL ZONE 50 min
  3. NATACIÓ MÀSTERS

    0 / 20 GERARD PISCINA 75 min
  4. LM CORE + FLEX (SALA 1)

    0 / 50 ANITA SALA 1 50 min
  5. CYCLING (PARKING)

    0 / 60 JOSE LUIS ZONA PARKING. 45 min
  6. CYCLING (PARKING)

    0 / 60 ADA ZONA PARKING. 45 min
  7. ZUMBA

    0 / 50 JOSE LUIS SALA 1 50 min
  8. IOGA

    0 / 33 NURIA SALA 2 50 min
  9. AQUADYNAMIC

    0 / 36 LORENA PISCINA 50 min
  10. SKILL X

    0 / 18 ANITA CAMP DE FUTBOL 50 min
  11. BODY PUMP

    0 / 50 JOSE LUIS SALA 1 50 min
  12. ESQUENA EN FORMA

    0 / 33 ALMUDENA SALA 2 50 min
  13. AQUATONO

    0 / 36 LORENA PISCINA 50 min
  14. SALUT I VIDA (PISCINA)

    0 / 36 MARTA PISCINA 50 min
  15. SALUT I VIDA

    0 / 50 ADRIAN SALA 1 50 min
  16. SALUT I VIDA (PISCINA)

    0 / 36 ALMUDENA PISCINA 50 min
  17. PILATES

    0 / 33 MIRIAM SALA 2 50 min
  18. SHBAM

    0 / 50 ANITA SALA 1 50 min
  19. BODY BALANCE

    0 / 33 LORENA SALA 2 45 min
  20. NATACIÓ GUIADA

    0 / 20 MARTA PISCINA 50 min
  21. FIT PADEL

    0 / 16 ROGER CAMP DE FUTBOL 50 min
  22. CYCLING (PARKING)

    0 / 60 TONI ZONA PARKING. 45 min
  23. BODY PUMP

    0 / 50 EVA SALA 1 45 min
  24. BODY BALANCE

    0 / 33 DAVID SALA 2 45 min
  25. AQUATONO

    0 / 36 LORENA PISCINA 50 min
  26. HIPOPRESSIUS

    0 / 20 LORENA TATAMI 25 min
  27. OMNIA

    0 / 16 LORENA ZONA OMNIA 25 min
  28. CYCLING (PARKING)

    0 / 60 RICHI ZONA PARKING. 45 min
  29. PILATES (SALA 1)

    0 / 50 LLUCIA SALA 1 50 min
  30. BODY COMBAT.

    0 / 33 TONI SALA 2 45 min
  31. SKILL X

    0 / 18 DAVID CAMP DE FUTBOL 50 min
  32. CYCLING (PARKING)

    0 / 60 KIKE ZONA PARKING. 45 min
  33. BODY PUMP (CARPES)

    0 / 16 ROGER ZONA P.T. 45 min
  34. LATINO II

    0 / 50 XAVI SALA 1 50 min
  35. ESQUENA EN FORMA

    0 / 33 NURIA SALA 2 50 min
  36. LM CORE (TATAMI)

    0 / 20 DAVID TATAMI 30 min
  37. CYCLING (PARKING)

    0 / 60 TONI ZONA PARKING. 45 min
  38. BODY PUMP

    0 / 50 KIKE SALA 1 45 min
  39. BODY BALANCE

    0 / 33 NURIA SALA 2 45 min
  40. SKILL X

    0 / 18 ROGER CAMP DE FUTBOL 50 min
  41. AQUADYNAMIC

    0 / 36 MARTA PISCINA 50 min
  42. HIPOPRESSIUS

    0 / 20 SERGI TATAMI 25 min
  43. CYCLING (PARKING)

    0 / 60 DAVID ZONA PARKING. 45 min
  44. BOOT CAMP

    0 / 50 RICHI CAMP DE FUTBOL 50 min
  45. IOGA

    0 / 33 NURIA SALA 2 50 min
  46. OMNIA

    0 / 16 SERGI ZONA OMNIA 25 min
  47. SHBAM

    0 / 50 ALEIX SALA 1 50 min

26 de octubre

  1. LM CORE + FLEX (SALA 1)

    0 / 50 ANITA SALA 1 50 min
  2. NATACIÓ GUIADA

    0 / 20 ALMUDENA PISCINA 50 min
  3. PILATES (SALA 1)

    0 / 50 JOSE LUIS SALA 1 50 min
  4. AQUAPILATES

    0 / 36 MARTA PISCINA 50 min
  5. PILATES (SALA 1)

    0 / 50 JOSE LUIS SALA 1 50 min
  6. LM CORE + FLEX (SALA 2)

    0 / 33 ANITA SALA 2 50 min
  7. HBX BOXING

    0 / 16 ANITA SALA POLIVALENT 40 min
  8. TONO

    0 / 50 JOSE LUIS SALA 1 45 min
  9. BODY BALANCE

    0 / 33 MIRIAM SALA 2 45 min
  10. ESQUENA SANA

    0 / 20 LORENA PISCINA 50 min
  11. CYCLING (PARKING)

    0 / 60 TONI ZONA PARKING. 50 min
  12. SALUT I VIDA (PISCINA)

    0 / 36 MARTA PISCINA 50 min
  13. SALUT I VIDA

    0 / 50 ADRIAN SALA 1 50 min
  14. SALUT I VIDA (SALA 2)

    0 / 33 JOSE LUIS SALA 2 50 min
  15. SALUT I VIDA (PISCINA)

    0 / 36 MARTA PISCINA 50 min
  16. CYCLING SENIOR

    0 / 25 ADRIAN ZONA PARKING. 50 min
  17. BODY PUMP

    0 / 50 MIRIAM SALA 1 45 min
  18. RUNNING

    0 / 15 ROGER OUTDOOR 50 min
  19. AQUATONO

    0 / 36 LORENA PISCINA 50 min
  20. HIPOPRESSIUS

    0 / 20 SERGI TATAMI 25 min
  21. HBX BOXING

    0 / 16 ANITA SALA POLIVALENT 40 min
  22. CYCLING (PARKING)

    0 / 60 KIKE ZONA PARKING. 45 min
  23. CYCLING (PARKING)

    0 / 60 SERGI ZONA PARKING. 45 min
  24. PILATES

    0 / 33 LLUCIA SALA 2 50 min
  25. LM CORE + FLEX (SALA 1)

    0 / 50 LORENA SALA 1 50 min
  26. LM CORE (TATAMI)

    0 / 20 LORENA TATAMI 30 min
  27. CYCLING (PARKING)

    0 / 60 TONI ZONA PARKING. 45 min
  28. BODY PUMP

    0 / 50 DAVID SALA 1 45 min
  29. VINYASA IOGA

    0 / 33 NURIA SALA 2 50 min
  30. HBX BOXING

    0 / 16 MOISES SALA POLIVALENT 40 min
  31. CYCLING (PARKING)

    0 / 60 TONI ZONA PARKING. 45 min
  32. ESQUENA EN FORMA

    0 / 33 SERGI SALA 2 50 min
  33. SKILL X

    0 / 18 ROGER CAMP DE FUTBOL 50 min
  34. TONO

    0 / 50 LORENA SALA 1 50 min
  35. CYCLING (PARKING)

    0 / 60 RICHI ZONA PARKING. 45 min
  36. BODY PUMP (CARPES)

    0 / 16 MOISES ZONA P.T. 45 min
  37. FIT PADEL

    0 / 16 TONI CAMP DE FUTBOL 50 min
  38. PILATES

    0 / 33 LLUCIA SALA 2 50 min
  39. ZUMBA

    0 / 50 SILVIA SALA 1 50 min
  40. TRX

    0 / 15 LORENA ZONA OMNIA 30 min
  41. NATACIÓ GUIADA

    0 / 20 GERARD PISCINA NADO LIBRE 50 min
  42. AQUATONO

    0 / 36 MARTA PISCINA 50 min
  43. HBX BOXING

    0 / 16 DAVID SALA POLIVALENT 40 min
  44. BODY COMBAT.

    0 / 33 LORENA ZONA P.T. 45 min
  45. CYCLING (PARKING)

    0 / 60 RICHI ZONA PARKING. 45 min
  46. BODY PUMP

    0 / 50 TONI SALA 1 45 min
  47. RUNNING

    0 / 15 SERGI OUTDOOR 50 min
  48. SKILL X

    0 / 18 ROGER CAMP DE FUTBOL 50 min
  49. JIUJITSU

    0 / 17 PEP TATAMI 75 min
  50. NATACIÓ MÀSTERS

    0 / 20 GERARD PISCINA 90 min